© 2006 All rights are reserved! Любое копирование материалов с данного сайта разрешено только с прямой ссылкой на него!
Уличные светодиодные новогодние гирлянды опт Киев, светодиодные мотивы, высотные искусственные елки
    Світлодіодними гірляндами або світлодіодними мотивами можна прикрасити будь-які будови і стаціонарні конструкції: фасад будинку, паркани, альтанки, дерева, чагарники та інше.
   Компанія УкрЕлка пропонує широкий вибір професійних світлодіодних гірлянд стрінг лайт, айсікл лайт, куртан лайт, белт лайт, роуп лайт і світлових мотивів, які пройшли сертифікацію і відповідають сучасним нормам пожежної безпеки.
    Дуже важливо правильно підібрати, а потім і розмістити світлотехніку: гірлянди і різні світлові елементи. Правильне розміщення гірлянд необхідно для того, щоб світлові елементи виглядали на Вашому об'єкті гармонійно і зі смаком. Грамотний підхід в оформленні гірляндами гарантує захоплення і зацікавленість потенційних клієнтів до Вашого магазину чи офісу.
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные компании, выставки, готовые проекты домов
Admir - Мир бесплатных объявлений
Мир бесплатных объявлений Украины для частных лиц и предприятий.
Безкоштовний каталог сайтів
Світлові мотиви та вуличні новорічні гірлянди. Прикрашання фасадів гірляндами.
    Новорічна ілюмінація - це електротехнічне обладнання (вуличні світлодіодні новорічні гірлянди, світлодіодні мотиви, світлодіодні фігури), яке підключається до звичайної електромережі і управляється за допомогою спеціальних пристроїв (контролерів).
    Гірлянди можуть бути як лампові (лампочки невеликих  розмірів) так и світлодіодні (LED). Лампові гірлянди коштують дешевше, але при цьому споживають більше електроенергії та мають меньший строк користування (як приклад: лампова гірлянда Стрінг лайт 20м. споживає 90W, в той час як світлодіодна споживає 18W).
Вуличні новорічні світлодіодні гірлянди LED
    Головна відмінність світлодіодних гірлянд - якість світлодіода. Чим дешевше гірлянда, тим меньш якісні світлодіоди використовуються в її виробництві, як наслідок коротший термін роботи.
    Хочете побачити як буде виглядати Ваш об'єкт після оформлення новорічною ілюмінацією? Для цього ми пропонуємо Вам розробку дизайн-проекту. При необхідності фахівці компанії УкрЕлка можуть прикрасити гірляндами та світовими мотивами Ваші об'єкти.
Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.