Уличные светодиодные новогодние гирлянды опт Киев, светодиодные мотивы, высотные искусственные елки
    Новорічна ялинка є головним атрибутом Новорічних та Різдвяних свят з давніх часів. За довгі роки існування свята головна ялинка приймає вигляд або живої ялинки або металевого стовбура з гілочками сосни чи ялинки.
    Сьогодні тяжко уявити собі Новий рік без нарядної новорічної ялинки, готувати яку до свята починають за місяць. Адже ялинку необхідно спочатку вибрати в лісі та зрубати, підвезти до місця встановлення, потім видалити або додати гілочки, підготувати ствол до встановлення. І все це заради 2-3 тижнів, поки дерево не почне осипатися від кожного пориву вітру.
    Як альтернатива, штучні ялинки від компанії "УкрЕлка" набагато вигоднійші. На сьогоднішній день, конструкторскі рішення інженерів, дозволяють підібрати штучну ялинку необмеженої висоти.
    Штучні ялинки які пропонує компанія УкрЕлка   легко транспортувати, а потім і  монтувати зусиллями 3 - 5 чоловік, завдяки відносно невеликій вазі та спеціальній конструкції штучної ялинки. Штучні ялинки, на відміну від живих, будуть радувати городян та допомагати економити кошти не один рік.
    Завдяки металевій конструкції та полімерним матеріалам – штучні ялинки  від компанії УкрЕлка міцні і виглядають як справжні ялинки при повній пожежобезпечності (матеріал штучних ялинок не підтримує горіння).
    Не треба забувати що штучні ялинки дозволяють забути про сміття, сухі гілки, проблеми утилізації. Особлива конструкція штучних ялинок, що пропонує наша компанія спрощує зберігання ялинки, що разом з великим терміном використання дозволяє в подальшому з року в рік економити на головному новорічному атрибуті не роблячи шкоди святковій атмосфері.
    Висотні штучні ялинки від компанії УкрЕлка - це не робота одного зварювальника, це результат праці групи конструкторів, інженерів та дизайнерів.  Висотні штучні ялинки сконструйовані з розрахунку погодних, температурних та вітрових навантажень при умові, що наші висотні штучні ялинки не треба "вкопувати", прибивати до землі або ставити на "розтяжку".
    Ми гарантуємо, що  висотні штучні ялинки від компанії УкрЕлка будуть стояти при любих зміненнях нашої непередбачуваної погоди (при умові монтажу нашими спеціалістами).
    При бажанні Ви зможете придбати у нас також ялинкові пластикові іграшки, мішуру, ялинкові маківки, ялинкове освітлення та декоративні огорожі для висотної штучної ялинки.
Заступник міського голови розповідає про переваги висотної штучної ялинки.

© 2006 All rights are reserved! Любое копирование материалов с данного сайта разрешено только с прямой ссылкой на него!
Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.
Каталог предприятий