ГАРАНТІЯ на всі вуличні гірлянди 24 місяці!                                        Вся продукція є в наявності.
Ми раді вітати Вас на сайті компанії УкрЕлка
    Компанія УкрЕлка, працює на ринку професійної ілюмінації з 2008р. За порівняно короткий час ми зайняли міцні позиції на ринку світлодіодної ілюмінації, свідчення тому - постійні клієнти - приватні особи, торгівельні центри, державні установи.
    Звернувшись до компанії УкрЕлка, Ви зможете купити вуличні новорічні світлодіодні гірлянди, світлодіодні мотиви, світлодіодні фігури. Оптимальне співвідношення, ціна - якість продукції, досягається завдяки прямим контрактам з заводами - виробниками світлодіодних новорічних гірлянд. Вуличні світлодіодні гірлянди від компанії УкрЕлка - європейська якість за прийнятною ціною.
    Також компанія УкрЕлка - пропонує висотні штучні ялинки українського виробництва, пластикові ялинкові іграшки шар, колокольчик, бурулька великих розмірів, світлодіодні маківки, огорожі для висотних штучних ялинок.
© 2006 All rights are reserved! Любое копирование материалов с данного сайта разрешено только с прямой ссылкой на него!
Уличные светодиодные новогодние гирлянды опт Киев, светодиодные мотивы, высотные искусственные елки
    Купуючи вуличні світлодіодні гірлянди, ялинкові прикраси та висотні штучні ялинки компанії УкрЕлка - в першу чергу покупець отримує продукцію абсолютно безпечну для здоров'я і при цьому високої якості, що підтверджено сертифікатами якості, висновками СЕС, протоколами з визначення горючості матеріалу і т. ін.
    Кваліфіковані фахівці компанії УкрЕлка проконсультують Вас про конструктивні особливості вуличних світлодіодних новорічних гірлянд та штучних ялинок, матеріали які використовуються при виготовленні вуличних світлодіодних гірлянд та висотних штучних ялинок, а також щодо рекомендованої кількості новорічних світлодіодних гірлянд для прикраси Вашого об'єкту.
Завітавши до офісу компанії, Ви можете подивитися зразки всієї продукції.
    Працюючи з компанією УкрЕлка Ви отримуєте наступні переваги:
- Прийнятні ціни на продукцію;
- Гарантія до 2-х років;
- Наявність продукції на протязі року;
- Доставка товару в стислі терміни, транспортом, компаній - перевізників або транспортом компанії;


Украина онлайн
УкрЕлка
Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.
При необхідності монтажна бригада зможе прикрасити Ваш об'єкт.
    Компанією УкрЕлка реалізовані проекти по прикрашанню міських площ та фасадів будівель у таких містах, як: Баку, Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Житомир, Чернівці, Рівне, Мелітополь, Харцизськ, Світловодськ, Олександрія, Горлівка, Шахтарськ, Кривий Ріг, Вугледар, Первомайськ, Лисичанськ, Сніжне і багатьох інших.

Ви ще маєте сумніви які гірлянди Вам вибрати або як прикрасити Ваш об'єкт?

Телефонуйте - наші фахівці завжди раді надати відповідь на всі Ваші запитання.
Каталог Оптиме: поисковый каталог сайтов.